FORGOT YOUR DETAILS?

V.I.P. TRANSFER VE TURİZM ORG.

SİZLERE ÖZEL TRANSFER HİZMETİMİZİ DENEYİMLEYİN! Müşterilerimize ve Müşterilerimizin çalıştığı önemli misafirlerine şehir içi transferi-havaalanı transferi gibi hizmetlerimizi özel olarak tasarlanmış V.I.P. araçlarımızla ve eğitimli personelimiz ile hizmet vermekteyiz. Kadromuz tecrübeli ve bir çok organizasyonu bizzat yürütmüş kişilerden oluşturmuş bulunmaktayız. Her türlü araçla bireysel ve toplu olarak bu V.I.P. hizmet tarafımızca verilmektedir.

OKUL, ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

GÜVENLİ VE ZAMANINDA HİZMET Karataş Turizm, deneyimli personel kadrosu ve konforlu araç filosu ile kıymetli çocuklarımızı en rahat ve güvenli bir şekilde ulaşımını sağlamanın ve değerli velilerimizin takdirini toplamanın haklı gururunu yaşamaktadır.

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

GÜVENLİ VE ZAMANINDA HİZMET Personel taşımacılığında Mega kent İstanbul’da firmaların en büyük sıkıntısı trafik yoğunluğundan dolayı yaşanan zaman kaybıdır. Bizlerde çalıştığımız firmaların zaman kaybından dolayı işgücü ve nakit kaybı yaşamaması için ÖZMAL araç ve tecrübeli şoförlerimizin özverili çalışması odaklı hizmetimizle KARATAŞ TAŞIMACILIK olarak zamanı lehinize çeviriyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz yüksek hizmet standartlarını sağlayabilmek için araçlarımızın tüm kontrollerini aksatmadan sık sık yapmaktayız. En yeni araçlar ile birinci önceliğimiz insan odaklı, konforlu, güvenli ve zamanında hizmet vermek için sizlerle çalışmaktan onur duyarız.

ARAÇ KİRALAMA

İHTİYACINIZ OLANI SUNUYORUZ Günümüzde çok yaygın olan araç kiralama hizmetinin profesyonel olarak yapılması gerekmektedir. Profesyonel hizmet ilkesi ile yola çıkan şirketimiz; başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye üzerinde kalite anlayışından ödün vermeden oto kiralama hizmeti vermektedir. Her geçen gün yenisini eklediğimiz araç filomuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan gurur duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamızın amacı müşterilerimizin güvenli sürüş hizmeti alabilmesidir. Yılın her günü faaliyet gösteren firmamız müşterilerimizin her türlü araç ihtiyacını "filo kiralama" olarak hizmet vermektedir.

ARAÇ TAKİP YÖNETİMİ

Personel taşımacılığında Mega kent İstanbul’da firmaların en büyük sıkıntısı trafik yoğunluğundan dolayı yaşanan zaman kaybıdır. Bizlerde çalıştığımız firmaların zaman kaybından dolayı işgücü ve nakit kaybı yaşamaması için ÖZMAL araç ve tecrübeli şoförlerimizin özverili çalışması odaklı hizmetimizle KARATAŞ TAŞIMACILIK olarak zamanı lehinize çeviriyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz yüksek hizmet standartlarını sağlayabilmek için araçlarımızın tüm kontrollerini aksatmadan sık sık yapmaktayız. En yeni araçlar ile birinci önceliğimiz insan odaklı, konforlu, güvenli ve zamanında hizmet vermek için sizlerle çalışmaktan onur duyarız.

İNŞAAT HİZMETLERİ

GELECEĞİNİZ GÜVENDE OLACAK, Karşılıklı fayda prensibini gözeten yaklaşımıyla Karataş İnşaat, olarak sektörde 5 yılı aşkın deneyimi ile siz değerli müşterilerine emlak alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Kentsel dönüşüm avantajlarını lehinize çevirmek adına ,hayatı daha yaşanabilir kılmak için istanbulda insanımıza standartı yüksek mekanlar sunmaktadır. İnsanlarımızın keyif ve mutlulukla yaşadığı projeler üretmektedir. Maximum müşteri memnuniyeti ilişkisi ile müşterilerimizle aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilİşkiler inşaa etmek, en büyük kazancımızdır. Projelerimiz ve referanslarımız lütfen bizimle irtibata geçiniz.

TOP