FORGOT YOUR DETAILS?

BİZ KİMİZ

Karataş taşımacılık olarak güvenilir personel taşımacılığı hizmetinin temellerini 1997 yılında attık. Bugüne kadar taşıdığımız değerli yolcularımızı güvenli ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla ağırladık.

Zamanı kaliteli ve doğru kullanmak birçok kurumun ve firmanın öncelikli olarak dikkat ettiği hususların başında gelmektedir.

Günümüzde özellikle mega kent İstanbul’da personel taşımacılığında firmaların en büyük sıkıntısı yaşanan zaman kaybıdır.

Trafiğin en çok yaşandığı şehrimizde firma personellerini huzur içinde ve güvenli bir şekilde işlerine, evlerine, sevdiklerine taşımak bizim en önemli görevimizdir. Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılayacak şekilde kendimizi sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi müşterilerimizin memnuniyeti açısından öncelikli hedefimiz olarak görmekteyiz.

Biz her zaman hizmet verdiğimiz firmaların herşeyin en iyisine layık olduğunu düşünerek yola çıktık ve şirketimizin kuruluşunun aile alt yapısı olmasından ve genellikle ÖZMAL araç kullanmamızdan dolayı çalıştığımız firmaları iş kaybı ve nakit kaybı yaşamaması için hep birinci planda tutarak dakik ve özverili hizmet verme çabasında olduk.

Personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı, VIP transfer hizmetleri, şoförlü-şoförsüz araç kiralama, inşaat / yapı hizmetleri ile dilediğiniz zaman sizlere hizmet vermekten onur duyacağız.

MİSYONUMUZ

Alt yapısı aile şirketi olan 20 yıllık kurumsal kimliğimiz ve ÖZMAL araçlarımız ile çalışmaya odaklı olmamızdan dolayı hiçbir firmaya zaman ve iş kaybı yaşatmadan dakik, güvenli, tecrübeli ve güler yüzlü hizmet anlayışımızın yanı sıra firmalara en doğru güzergah ve en düşük servis maliyeti ile çalışmayı hedefledik.

VİZYONUMUZ

Kendini sürekli yenileyerek, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini en önemli hedef olarak görüp ulaşımda mükemmelliği sağlamaktır.

EKİBİMİZ

EROL KARATAS

Genel Müdür
+90-216-277-2791

ERDEM KARATAS

Genel Müdür Yardımcısı
+90-555-551-7305

İLKER KARATAS

Proje Sorumlusu
+90-535-746-7252

EKREM KARATAS

Proje Sorumlusu
+90-530-293-6620

TOP