FORGOT YOUR DETAILS?

İNDİRMELER

BROŞÜR 01.pdf

Broşürü indirmek için simgeyi tıklayın

SİZE DÖNÜŞ YAPALIM

En son teklifleri almak için bültenimize abone olun

HABER, DUYURU

TARİHÇEMİZ
1976

1976 yılında ilk minibüsünü alıp Personel Taşımacılığında ilk adım atılmıştır

Şirketimizin kurucusu ve sahibi Erol Karataş 1950 yılında Ordu’da doğdu. 1964 yılında İstanbul’a gelerek henüz 14 yaşında iken İstanbul’un çeşitli mekanlarında çalışmış ve ticaretin içinde yetişmiş, yıllar geçtikçe Ailesinin en büyük çocuğu olarak Ailesinin de İstanbul’a yerleşmesine öncülük etmiştir.

İstanbul Kartal da yaşamaya başlayan Erol Karataş önce Kartal da bulunan POTOR AMBALAJ SANAYİ  de çalışmaya başlamış ve birkaç yıl sonra ayrıca, bireysel olarak 1976 yılında ilk minibüsünü alıp Personel taşımacılığında ilk adımı atmıştır. Ardından 1982 yılında ikinci aracı ile Kartal Bölgesinde bulunan ANADOLU ISUZU OTOMOTİV A.Ş. ne de hizmet vermeye başlamıştır.

1986

Tuzla-Tepeören de bulunan URBA TEKSTİL KONFEKSİYON A.Ş. ile...

Yıllarca bireysel olarak hizmet ettiği bu iki şirketten sonra 1986 yılında yine dönemin en büyük Tekstil firması olan Tuzla-Tepeören de bulunan URBA TEKSTİL KONFEKSİYON A.Ş. ne bir adet minibüs ile başlayıp zamanla yaklaşık 800  kişilik personel kapasitesine ulaşan şirkete, şahıs şirketi olarak 2000 yılına kadar yaklaşık 30 adet araçla, büyük bir özveri ile zamanın zor koşullarında  hizmet vermiştir.

2000

1997 yılında kurumsallaşma kararı alarak KARATAŞ TAŞIMACILIK OTOMOTİV LTD.ŞTİ. olduk

Bu dönemde, 1994 yılında Avrupa yakasında  kurulan ve 1997 yılında Tuzla-Tepeören bölgesinde de faaliyetine başlayan tek araçla  hizmet vermeye başladığımız, hala faaliyetine devam etmekte olan ETF TEKSTİL KONFEKSİYON İHRACAT SAN. VE TİCARET A.Ş. ne,  1997 yılında kurumsallaşma kararı alarak KARATAŞ TAŞIMACILIK OTOMOTİV ELEKTRONİK CAFE GIDA PETROL ÜRÜNLERİ TEKSTİL SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ olarak 20 yıl boyunca ve 20 den fazla araç ile  kesintisiz hizmet verdik.

2017

İstanbul’da personel taşımacılığında Aile şirketi olarak, 30 yılı aşkın süre ve çekirdekten yetişme tecrübeli şoförleri ile hizmet veriyoruz.

İstanbul’da personel taşımacılığında Aile şirketi olarak, 30 yılı aşkın süre ve çekirdekten yetişme tecrübeli şoförleri ile hizmet veren şirketimiz, günümüzde Mega kent İstanbul’un yoğun trafiğinde güvenli ve dakik, insan taşıma odaklı hizmetini ÖZMAL araçları ile vermeye devam etmektedir.

Günümüzde İstanbul Personel taşımacılığı sektöründeki Plaka tahdidi gibi konular yüzünden birçok deneyimsiz kişinin sektöre girmesinden dolayı yaşanan sıkıntılar,  sektördeki hizmet kalitesinin çok düşük olmasını ortaya çıkarmıştır.  Artık sektörde her türlü esnaf  ( kasap, manav, bakkal,  berber ) plaka sahibi olabilmek umudu ile işsiz boş kesim,  hükümlü Vs.  Geçmişinde bu sektörde hiçbir tecrübesi olmayan kişiler bulunmakta ve İstanbul Trafiğinde araçları olan bu kişilerin büyük bir kısmının da İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen taşımacılık  yetki belgesi, taşıt kartı ve yol belgelerinin olmaması, toplu taşıma aracı kullanım belgesi olmaması ve  maalesef denetimlerin de yetersiz olmasından dolayı Şirketlerin personellerinin ne derecede güvenilir şekillerde taşındığının belirsiz olduğu en büyük gerçektir.

Bizler 40 yılı aşkın bir süre önce bu önemli işe başlamış olan Kurucumuzun ve yıllarca sektörde sorunsuzca ve özveri ile çalışmış olmamızın bizlere verdiği bilinç ile siz değerleri müşterilerimize

Karataş Turizm, Taşımacılık olarak;

  • Personel taşımacılığı
  • Okul, Öğrenci taşımacılığı
  • I.P. Transfer hizmetleri
  • Araç kiralama
  • İnşaat, Yapı hizmetleri

Alanlarında hizmet etmekten onur duyarız.

GÜNÜMÜZ
TOP